« Powrót do "Systemy rynnowe Gamrat"
Systemy rynnowe Magnat

Wychodząc naprzeciw światowym tendencjom, firma Gamrat SA wprowadziła na rynek system rynnowy nowej generacji - Gamrat Magnat.

Charakterystyka:

Innowacyjne tworzywo ... Unikalność nowego systemu tkwi w jego "naturze", bowiem Gamrat Magnat powstał w wyniku połączenia tradycyjnego PVC z nowoczesnym tworzywem akrylowym.

Odporne na ekstremalne warunki ... Badania laboratoryjne dowiodły, że tworzywo to przejawia niespotykanie wysoką odporność na działanie agresywnych czynników atmosferycznych, dzięki czemu rynnom Gamrat Magnat niegroźne jest: promieniowanie słoneczne, zmienne, a nawet ekstremalne temperatury powietrza, obfite opady śniegu, czy kwaśne deszcze.

 

Kolor pod kontrolą ... Rynny Gamrat Magnat dzięki wyjątkowej wytrzymałości na promieniowanie słoneczne zachowują trwały i głęboki kolor przez wiele lat.

 

Nie wymaga konserwacji ... Gamrat Magnat to system rynnowy całkowicie odporny na korozję, nie wymaga malowania, jest łatwy do utrzymania w czystości, czego efektem jest bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat.

 

Prostota montażu ... System rynnowy Gamrat Magnat jest niezwykle prosty w montażu dzięki systemowi połączeń na zatrzask z uszczelką. Prowadzić go zgodnie z instrukcją montażu dostępną w opakowaniach z elementami systemu.

 

Sprawdzony kształt ... Gamrat Magnat łączy w sobie zalety nowoczesnego tworzywa ze sprawdzonym, tradycyjnym kształtem rynny. Dzięki parabolicznej formie oraz idealnie gładkiej powierzchni systemu zapewnia on doskonałą przepustowość. Natomiast charakterystyczne wywinięcie przedniej i tylnej krawędzi rynny wzmacnia i usztywnia instalację.

 

Kolorystyka: zielony RAL 6009; wiśniowy RAL 3004; miedziany; srebrny; ceglasty.