Tynki Tytan

Tynk cienkowarstwowy akrylowy

Gotowy do użycia akrylowy tynk cienkowarstwowy wzbogacony o wypełniacze mineralne i kruszywo marmurowe. Przeznaczony zarówno do ręcznego, jak i mechanicznego tynkowania w pomieszczeniach i na zewnątrz. Możne być nakładany na wszystkich równych i nośnych podłożach budowlanych oraz na warstwach zbrojonych w systemach ociepleń EOS z zastosowaniem płyt styropianowych.

Więcej...

Cienkowarstwowy tynk zolokrzemowy

Tynk cienkowarstwowy EO jest pierwszym na polskim rynku, wyjątkowo innowacyjnym tynkiem zolokrzemowym na bazie zolu kwasu krzemowego, stanowiącym element systemów ociepleń TYTAN EOS. Dzięki krzemionce koloidalnej tworzy powłokę o podwyższonej przepuszczalności pary wodnej. Tynk EO doskonale nadaje się na elewacje, dla których wymagane jest zachowanie swobodnego przepływu pary wodnej tj. mury wykonane z betonu komórkowego i wełny mineralnej. Tynk zawiera środki ograniczające rozwój grzybów i pleśni na powierzchni tynków po nałożeniu na ścianę oraz podczas przechowywania w opakowaniu.

Więcej...

Cienkowarstwowy tynk silikonowy Tytan

Gotowy do użycia silikonowy tynk cienkowarstwowy wzbogacony o wypełniacze mineralne i kruszywo marmurowe (karolit). Przeznaczony do ręcznego nakładania wewnątrz i na zewnątrz. Możne być nakładany na wszystkich równych i nośnych podłożach budowlanych, na warstwach zbrojonych w.systemach ociepleń EOS oraz na podłożach malowanych wcześniej farbami na bazie żywic sztucznych. Szczególnie polecany na obiekty o podwyższonych walorach estetycznych oraz obiekty znajdujące się na terenach przemysłowych i terenach o podwyższonej wilgotności.

Więcej...

Mozaikowy tynk dekoracyjny

Gotowy do użycia tynk przeznaczony do ręcznego wykonywania dekoracyjnej warstwy o oryginalnej kolorystyce i powierzchni. We wnętrzach polecany przede wszystkim do ścian w miejscach narażonych na wycieranie, przy wejściach do budynków, w korytarzach,w klatkach schodowych. Na zewnątrz budynków doskonale sprawdza się na cokołach, podmurówkach, balustradach, balkonach.

Więcej...