Zaprawy, kleje - Tytan

Zaprawa klejowo - szpachlowa E do przyklejania styropianu i zatapiania siatki.

Zaprawa klejowo- szpachlowa E przeznaczona jest do przyklejania płyt styropianowych oraz do wykonywania warstwy zbrojącej w bez spoinowych systemach ociepleń ścian zewnętrznych budynków metodą lekką-mokrą oraz do szpachlowania wyrównującego powierzchnię pod dekoracyjne tynki cienkowarstwowe. Jest odpowiednia zarówno na obiekty nowo wznoszone, jak i na obiekty poddawane termomodernizacji i może być stosowana na typowe podłoża takie jak beton, tynk cementowy, cementowo- wapienny, piaskowiec oraz na surowe powierzchnie wykonane z cegieł, bloczków, pustaków i innych tego typu produktów. Może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz budynków. Zaprawa użyta wraz z siatką zbrojącą stanowi doskonały system renowacji starych tynków.

Więcej...

Zaprawa klejowa E do przyklejania styropianu

Zaprawa klejowa E przeznaczona jest do przyklejania płyt styropianowych w bez spoinowych systemach ociepleń ścian zewnętrznych budynków metodą lekką-mokrą.

Zaprawa jest odpowiednia zarówno na obiekty nowo wznoszone, jak i na obiekty poddawane termomodernizacji. Może być stosowana na typowe podłoża takie jak beton, tynk cementowy, cementowo- wapienny, piaskowiec oraz na surowe powierzchnie wykonane z cegieł, bloczków, pustaków i innych tego typu produktów. Przyklejone płyty styropianowe wymagają dodatkowego mocowania łącznikami mechanicznymi. Zaprawa klejowa może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Więcej...

Tynk cienkowarstwowy mineralny

Tynk cienkowarstwowy mineralny przeznaczony jest do ręcznego wykonywania tynków zewnętrznych i wewnętrznych. Może być układany na wszelkich równych i nośnych podłożach takich jak: beton, tynki cementowo- wapienne, płyty gipsowo- kartonowe, podłoża gipsowe oraz na warstwach zbrojnych w systemach ociepleń Tytan EOS z zastosowaniem zarówno płyt styropianowych, jak i płyt z wełny mineralnej.

Więcej...