Witamy w WOKO2!

Jesteśmy hurtownią materiałów budowlanych działającą na rynku od 1979 roku. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę materiałów budowlanych: od fundamentów, po dach. Sukcesywnie poszerzamy asortyment oferowanych towarów, a także dostosowujemy działalność do potrzeb i wymagań naszych klientów. Oferujemy: pomoc techniczną, wysoką jakość towarów, krótkie terminy realizacji zamówień, transport i rozładunek.

Specjalizujemy się przede wszystkim w hurtowej sprzedaży materiałów izolacyjnych. W ciągłej sprzedaży posiadamy kilkanaście różnych gatunków pap. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem największych międzynarodowych i krajowych producentów materiałów izolacyjnych firm: Icopal, Technonicol, Nexler, Werner, Villas, Izobud, Swisspor, Lemar.

Oferujemy Państwu również szeroką gamę orynnowania producentów takich, jak Gamrat, Marley, Galeco, Budmat, Wavin, Protec oraz Sika.

Mieszalnia tynków Selena

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów otworzyliśmy własną mieszalnię farb i tynków.
Zapewnia to Państwu wiele korzyści:

  • skrócenie czasu oczekiwania na zamówienie materiału w wybranym kolorze, materiał praktycznie „od ręki”,

  • możliwość barwienia według indywidualnej potrzeby,
  • kontynuacja zamówienia, wymieszamy materiał dokładnie w tym samym kolorze, który został wcześniej wybrany, co w konsekwencji daje możliwość zamawiania mniejszej partii materiału i natychmiastowego dokupienia go z tymi samymi parametrami
  • nie ma ryzyka, że materiał zostanie niezużyty